تلویزیون 43 اینچ و 4K هایسنس مدل 43A6100

( 43A6100 TV )

مشخات کلی :تلویزیون 43 اینچ و 4K هایسنس مدل 43A6100

 • سایز صفحه نمایش :43 اینچ
 • تکنولوژی صفحه نمایش :Direct LED
 • وضوح تصویر :3840×2160 4K
 • سیستم عامل :VIDAA U OS
 • توان خروجی صدا :20 وات
 • اتصال هوشمند ANYVIEW CAST: دارد
 • محدوده دینامیکی بالا ( HDR ): دارد
 • اتصال بیسیم (Wi-Fi) :دارد

حداقل تعداد برای خرید این محصول : 100

تومان 3,400,000 بدون مالیات.

100 قلم

موجود

هایسنس
سری 6
43A6100
43 اینچ
تخت
Direct LED
60 هرتز
4K Ultra HD
3840×2160
16.9
HDR, HDR 10, HLG, Local Dimming
2.0 کاناله
10 وات
20 وات
DBX-TV, Dolby™ Digital, Dolby™ Digital Plus, Surround, Total Sonics™, Total Surround™, Total Volume™
4 هسته ای
VIDAA U OS
ANYVIEW CAST
3 عدد
2 عدد
970x573x76 میلی متر
970x608x213 میلی متر
1076x638x138 میلی متر
7.9 کیلوگرم
8 کیلوگرم
10 کیلوگرم
67 وات
100V-240V 50/60Hz
2018
مشکی
استاندار
 • مشخصات تلویزیون 43 اینچ و 4K هایسنس مدل 43A6100

  تلویزیون هایسنس 43A6100 بررسی موشکافانه‌اش نشان از کارایی مطلوب و قیمت مناسب آن است. این تلویزیون سری 6 هایسنس این امکان را به کاربران خواهد داد که شاهد کیفیت بالا و طراحی خوش تراش این محصول در خانه خود باشند. کیفیت تصویر در این تلویزیون 4K است و این امکان را به کاربران خواهد داد تا از دیدن صحنه‌های طبیعی با جزئیات غنی بر روی نمایشگر 43 اینچ لذت  کامل راببرند و صحنه‌هایی طبیعی و کامل را با صورت یکدست مشاهده نمایند. قابلیت HDR بر روی این تلویزیون کمک خواهد کرد تا ایجاد رنگ‌های اصلی با عمق مطلوب بر روی نمایشگر این محصول انجام شود و شما را از دیدن صحنه‌هایی با دقت رنگی بالا را به وجد آورد.

  همچنین قابلیت ULTRA LOCAL DIMMING بر روی این مدل موجود میباشد تا از دیدن رنگ‌های طبیعی و زنده شما را راضی کند. سرعت رفرش تصویر 60 هرتز این امکان را خواهد داد که علاوه بر خلق صحنه‌های آرام، صحنه‌هایی با سرعت بالا و در حال حرکت را نیز با کیفیت عالیمشاهده کنید. پخش صدای 20 وات از طریق دو اسپیکر موجود این امکان را به شما خواهد داد تا صدای مناسب و با وضوح بالا را در کنار نمایشگر 43 اینچ و 4K تلویزیون 43A6100 دریافت نماید. این صدا با وجود فناوری‌های متنوع غنی‌سازی شده است و امکان دریافت صدا به صورت همه‌جانبه و با شفافیت بالا را فراهم خواهد کرد. سیستم عامل VIDAA U 2.5 از امکانات دیگریمیباشدکه قابلیت‌های اسمارت را به نحو احسن و با رابط کاربری پیشرفته در اختیار شماقرار میدهد.

  کیفیت تصویر تلویزیون هایسنس 43A6100

  هم از دید خریداران و هم از دیده سازندگان تلویزیون‌ها، از پارامترهای اصلی انتخاب تلویزیون کیفیت تصویر ارائه شده بر روی آنمیباشد. هر چند که در این میان طراحی و سایز نمایشگر نیز از اهمیت بالایی برخوردار میباشد، اما کاربران به این بخش گرایش و توجه بیشتری داشته اند. میان رده بودن این تلویزیون هایسنس دلیل افت کیفیت امکانات نشده است و این محصول قابلیت‌های عالی را بر روی خود ارائه خواهد داد. شما شاهد وضوح بالایی از تصاویر و رنگ‌های تشکیل شده بر روی نمایشگر 43 اینچ تلویزیون 43A6100 هایسنسمیباشید. برخی از امکانات موجود بروی این محصول خاص هایسنس هستند و کیفیتی متمایز از سایر برندها را با ارائه‌ی رنگ‌های دقیق و روشنایی مطلوب را به شما ارائه خواهند داد.

  با توجه به اینکه تلویزیون‌های LED در ایجاد رنگ سیاه مطلق مشکل دارند، این فناوری کمک خواهد کرد تا این ایراد رفع شود و صحنه‌هایی پخش شوند که دارای محدوده‌ی رنگی کامل‌اند و شبیه به سه بعدی و با عمق بالا ایجاد میشوند. این فناوری امکان دیدن جزئیات حتی در صحنه‌های تاریک و یا با تم رنگی گرم و سرد را فراهم خواهد کرد. قابلیت Local Dimming نیز بر روی این تلویزیون تقویت کنتراست تصویر را بر عهده داشته که قابلیت HDR را در این موضوع یاری میدهد. شما علاوه بر دیدن صحنه‌های با کیفیت بالا به صورت عالی، می‌توانید صحنه‌های با کیفیت پایین‌تر را نیز با وضوح بالا مشاهده کنید.

  قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر 4K UPSCALING این امکان را فراهم میکند و با ارتقاء کیفیت تصاویر کم وضوح‌تر، آن‌ها را به شیوه‌ای تقویت میکند که با تصاویر 4K قابل رقابت میباشد. پنل نمایشگر LED در کنار این فناوری‌ها و با ایجاد روشنایی مطلوب کمک میکندتا این ویژگی‌ها به صورت کامل فرصت خودنمایی داشته باشند و امکان دیدن صحنه‌هایی را فراهم خواهد کرد که از این امکانات تصویر به صورت کامل استفاده کرده‌اند. ایجاد روشنایی مطلوب فرصت نمایش دادن محتوای عالی را فراهم میسازد. این امکانات و ویژگی‌ها کمکمیکنندصحنه‌هایی کامل و با تضاد رنگی بالا را مشاهدهنماید که از این جهت صحنه‌ها واقعی‌تر و کامل‌تر بر روی نمایشگر تلویزیون هایسنس 43A6100 پخش میشوند.

  Hisense 43A6100

  صدایی قدرتمند به سبک هایسنس

  برند هایسنس با بهره گیری از فناوری‌هایی پیشرفته و خاص در مورد تشکیل صدا، آن را تا حد بالایی ارتقاء داده که می‌توان صدایی واقعی را در کنار صحنه‌های شگفت انگیز مشاهدهکنید. توان صوتی تلویزیون هایسنس 43A6100 برابر 20 وات است. این صدا از طریق دو اسپیکر پخش میشوند، کیفیت بالا اسپیکرها در پخش صدا، بر کیفیت صدای خروجی اضافه میکند. تولید صدا از طریق DBX-TV توانایی هایسنس را در تولید صدا به معرض نمایش می گذارد. این قابلیت شامل فناوری Total Sonicsاست که طیف کاملی از ویژگی‌های صوتی را در می‌گیرد و صدایی غنی و مطلوب را پخش خواهد کرد.

  همچنین فناوری Total Volume نیز بخش دیگری از قابلیت DBX-TV است، این فناوری پیشرفته مسئولیت تنظیم اسپیکرها را بر عهده داشته. بخش دیگر این قابلیت، فناوری Total Surround میباشدکه از نوسانات ناخواسته‌ی صدا جلوگیری میکند و امکان استفاده از هر دو اسپیکر را به صورت همزمان و متعادل فراهم میکند تا صدا را به صورت همه‌جانبه و کامل در تمامی بخش‌های اتاقگوش کنید. علاوه بر این امکانات خاص، تلویزیون 43A6100 هایسنس از فناوری surround sound نیز سود بردهمیباشد تا امکان تشکل صدا را به صورت همه‌جانبه فراهم سازد. فناوری dolby digital plus در این تلویزیون صدا را به صورت کامل تجزیه تحلیل میکند و با این کار صدا را متشکل از تمامی جزئیاتش ایجاد میکند.

  این صدا پس از تشکیل شدن به صورت کامل، در میان کانال‌های صوتی توزیع میشود تا به صورت همه‌جانبه در محیط پخش گردد. با این فناوری شما احساس خواهید کرد که در میان صداها قرار گرفته‌اید و صدا با توجه به صحنه‌های در حال پخش از تمامی جهات ایجاد میشود تا به صورت عالی به گوشتان برسد و شما در خود غرق نماید. حالت‌های صوتی مختلف این امکان را به شما میدهندتا صدای پخش شده را هماهنگ با صحنه‌ی در حال پخش بر روی تلویزیون هایسنس 43A6100 برای پخش تنظیم کنید. این قابلیت‌های صوتی پیشرفته امکان شنیدن صدا را به صورت قدرتمند، غنی، فراگیر و همه‌جانبه فراهم می سازند و شما را به میان صحنه‌های خواهد کشاند که در حال تماشای آن‌ها میباشید.

  Hisense 43A6100

  محصولی فراتر از تلویزیون

  امکاناتی که بر روی تلویزیون 43A6100 قرار دارند به این محصول کارایی بیش از یک مدل صوتی و تصویری بخشیده اند. این تلویزیون به سیستم‌عامل خاص هایسنس و تلویزیون‌های این برند مجهز میباشد. از این رو شاهد امکانات خاص و رابط کاربری متفاوت تلویزیون هستید. سیستم‌عامل VIDAA U OS بر روی این تلویزیون مسئولیت دسترسی شما را به قابلیت‌های هوشمند فراهممیسازد. رابط کاربری جذاب و با امکان دسترسی سریع به امکانات از ویژگی‌های اصلی VIDAA U OSاست. اپلیکیشن‌ها و امکانات بر روی لیست پیمایشی افقی قرار گرفته‌اند تا به شیوه‌ای سریع اپلیکیشن مورد نظر خود را یافته و آن را اجرا کنید. شما می‌توانید خود به صورت دستی برنامه‌ها را بر ری نوار منو قرار دهید، برجسته ساختن هر یک از برنامه این امکان را فراهم خواهد کرد تا به اسانیو به سرعت آن را اجراکنید.

  طریقه‌ی اضافه کردن میان بر برنامه‌ها بر روی نوار منو تلویزیون اسمارت هایسنس 43A6100 بسیاراسان است، شما برای این کار می‌توانید بر روی اپلیکیشن مورد نظرتان کلیک کنید و پس از انتخاب گزینه‌ی Edit، پیمایش چپ یا راست را برای برنامه انتخاب نماید؛ در هر مرحله می‌توانید برنامه‌ای را حذف و یا اضافهنماید و برای این کار محدودیت ندارید. امکان جستجو ویدئو و دسترسی به محتوا از طریق Netflix و YouTube فراهم است، شما می‌توانید فیلم‌ها را با هر کیفیتی انتخاب، دانلود و پخشنماید. مرورگر اینترنت نیز بر روی تلویزیون 43A6100 هایسنس قرار داده شده تا در صورت لزوم از طریق آن به جستجوی محتوای مورد نیازتان بپردازید. قابلیت‌هایی که تا کنون از این تلویزیون هایسنس اسمارت ذکر شد بسیار عالی اند و عملکردی متفاوت را از این محصول در اختیار شما قرار میدهند.

  اما امکان اشتراک گذاری هوشمند بر روی این محصول را می‌توان هیجان آورترین قابلیت‌ها بر روی این تلویزیون اعلام نمود. قابلیت اشتراک گذاری ANYVIEW CAST که نوعی دیگر از قابلیت‌های خاص تلویزیون هایسنس می باشددر این محصول مورد استفاده قرار گرفته شده است. این فناوری امکان انتقال رسانه های صوتی و تصویری را از موبایل و یا هر وسیله‌ی اسمارت دیگری به تلویزیون فراهم میکند و این امکان را به شما خواهد دادتا تصاویر را بر روی نمایشگر 43 اینچ و با کیفیت فوق‌العاده مشاهدهکنید. این سیستم‌عامل که به صورت پیش فرض بر روی تلویزیون هایسنس 43A6100 نصب میباشد و شما می‌توانید اپلیکیشن ها و بازی‌های مورد نظرتان را بر روی این تلویزیون نصب کنید. پردازنده ی چهار هسته‌ای موجود بر روی این تلویزیون امکان پردازش سریع اطلاعات و هماهنگ کردن امکانات را با یکدیگرمیدهدو دلیل ایجاد حرکت صاف و انجام عملیات سریع در تلویزیون میشود. این امکانات متنوع سببخواهد شد کارایی تلویزیون بالا رود و سرگرمی‌های بالایی در اختیار شما قرار میدهند.

  Hisense 43A6100

  دیزاین و طراحی تلویزیون هایسنس 43A6100

  تلویزیون هایسنس 43A6100 دارای سایز 43 اینچاست، این نمایشگر عریض امکان دیدن صحنه‌ها را با سایز مطلوب برایتان فراهم میسازد. بدنه‌ی یکدست مشکی با سطحی صاف و صیقلی این تلویزیون خوش تراش را لوکس‌تر و با ظاهری جذاب‌تر تبدیل نموده است. پایه‌های دو شاخه‌ای در دو طرف محصول قرار دارند تا آن را با استحکام بالا بر روی خود نگه دارند و بر قشنگی محصول نیز بیفزایند. تلویزیون 43 اینچ هایسنس 43A6100 به پورت‌های بر روی کناره و پنل پشتی مجهز میباشد تا امکان اتصال انواع پخش کننده‌ها را برایتان فراهم نماید. با توجه به قرار گیری این پورت‌ها در دو جایگاه مختلف می‌توانید دستگاه‌های ثابت را بر روی قسمت پشتی متصل کنیدو دستگاه‌هایی که مدام به تلویزیون وصل می‌کنید و یا جدا می‌نمایید را به پورت‌های کناره‌ی محصول اتصال نماید.

  جمع بندی

  با توجه به سطح انتظاری که از تلویزیون‌ها می‌رود، کاربران مختلف امکاناتی متفاوتی را از این محصولات انتظار داشته اند و می‌خواهند که نیازهایشان به صورت کامل بر روی تلویزیون مورد نظرشان قرار داشته باشد. هایسنس که در سال‌های اخیر در زمینه تولید این محصولات رشد قابل توجهی داشته است و این امکان را به شماخواهد دادکه محصولاتی با طراحی ویژه و کارایی بالا را با کیفیت عالی خریداری کرده و برای مدتی طولانی از آن استفادهکنید. بدون شک امکانات به کار رفته بر روی محصولاتی همچون تلویزیون 43A6100 به همراه نمایشگر پیشرفته‌ی آن این امکان را به شما خواهد دادکه با قیمت مناسب محصولی با کارایی عالی را در اختیار داشته باشید. مدل‌های دیگری نیز از جمله تلویزیون ال جی 43UM7340 از برندهای متفاوت و با امکانات متمایز تولید و عرضه شده‌اند که امکان انتخاب از میان مدل‌های مختلف و با آگاهی بیشتر را به شمامیدهند.

  Hisense 43A6100